?

najmanci's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Правда про наших роботодавців
Location:
Membership:
Open
Posting Access:
All Members , Moderated
Description:
Робота, работа, job, роботодавець, работодатель, зарплата
Понеділок. 7:00 ранку. Десь над головою розривається будильник. Очі ледве розплющуються – їм ще так хочеться додивитись сни. Ти повільно встаєш, солодко потягуєшся, неспішно входиш до кухні і заварюєш гарячу, паруючу кавусю. Потім, так само не поспішаючи, відкриваєш холодильник і... А, чорт, РОБОТА!!!

Майже для всіх нас робота посідає пріоритетне місце у житті. Питання полягає в тому, наскільки ми любимо її і, що найголовніше, в яких умовах працюємо. Ми присвячуємо свій час роботі з ранку до вечора, іноді до ночі, часто на вихідних? У нас комфортно облаштований офіс з необхідним інвентарем під рукою, чи ми сидимо в обдертих стінах і, щоб подзвонити клієнту на мобільний, шукаємо півгодини по сусідніх кабінетах безлімітний телефон? Тебе морально і матеріально мотивує керівництво чи, може, смокче усі соки і ставить тупі завдання? А щодо того, заради чого ми всі працюємо - зарплата - тобі її вчасно виплачують і у повному обсязі? І книжка твоя трудова оформлена. Можливо, ще й медична страховка є, обіди, корпоративні свята...

Ця спільнота присвячується тобі, найманий працівник, і твоїй РОБОТІ, яку ти любиш або тихо ненавидиш. Розкажи про свою роботу, про те, як на ній добре чи погано працюється, поясни, чому ти її так обожнюєш або зневажаєш.

На сторінках цього журналу розкривається солодка чи гірка правда про наших роботодавців. На ринку праці сьогодні далеко не все гаразд. Наші профспілки сплять (якщо взагалі не мертві), а КЗОТом можна часто скористатись хіба що в туалеті. Щирою історією про минуле чи теперішнє місце своєї роботи ти допоможеш таким же як і ти уникнути безвідповідального роботодавця, натомість – знайти свою ідеальну роботу.

Прохання:
- не матюкатись;
- називати повне ім'я роботодавця (організації чи людини);
- вказувати регіон\місто роботи.

Social capital

  • less than 10

Statistics